NedenFilizfidanoğlu?

Fiyat

Ev sahibi olmak, yüksek fiyatlar ve bitmeyen kredi taksitleri yüzünden hep bir hayal olarak kalır. Filizfidanoğlu İnşaat uygun fiyatlarıyla bu durumu değiştiriyor ve size ev sahibi olmanın en kolay yolunu sunuyor. Nasıl mı? Filizfidanoğlu İnşaat'ta 8.000 TL peşinat ve ayda 1.000 TL’ den başlayan ödeme seçenekleriyle, doğru bir yatırımın kapısını ardına kadar açabilirsiniz.

Evinizi Seçin

Olanaklar

Fiyat ve konumu uygun buldunuz. Sırada yapının sunduğu olanakları gözden geçirmek var. Yalnızca bir apartman dairesi mi yoksa dev bir yaşam kompleksi mi? Filizfidanoğlu İnşaat bu konuda da sakinlerine ayrıcalıklı olduklarını hissettiriyor. Nasıl mı?
7/24 Güvenlik
Konfor serisi camlar
Nitelikli çevre ve sokak aydınlatmaları
Dekore edilmiş kat holleri
Nitelikli peyzaj
Açık otopark
Tenis, basketbol ve futbol sahaları
Spor salonu
Açık havuz
Çocuk parkı

Sizi Arayalım

Konum

Çok uygun fiyata sahip olan bir konut, konumu yüzünden mantıklı bir seçim olmayabilir. Filizfidanoğlu İnşaat yeni yapılanmaya başlayan bir yaşam alanında sizi Karasuda’da geleceğin en önemli konumlarından birine yerleştiriyor. Nasıl mı?
E-5'E - 5 DK
AVM'YE - 5 DK
TERMİNALE - 5DK
LUNAPARK'A - 5DK
MERKEZE - 5DK
DENİZE - 5DK
MARKETE - 5DK
HASTANEYE - 5DK

Ayrıntılı Konum

Kalite Politikası

Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi, Başlanan her projeyi zamanında,en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı, İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyip uyguluyoruz.

Evinizi Seçin